Supplies - שיווק ארצי למוצרי בניה

מרכז הזמנות ארצי 09-8991882 ,     050-5256255                    


ארגזי כוורת קרטון - תוצרת ימאתון
מרכז הפצה ארצי 054-4256255

ארגזי כוורת- ייחודם במניעת העברת לחצים מהקרקע למבנה, תוך יצירת הפרדה רצויה.

באזורים נרחבים בישראל שכבות הקרקע העליונות חרסיתיות. כאשר הקרקע החרסיתית רטובה, נפחה גדל באופן ניכר והיא לוחצת על מרכיבי המבנה הגובלים בה (רצפות, תחתית, קירות וקורות), תוך יצירת סדקים.

השיטה הנכונה והיעילה לפתרון הבעיה היא יצירת מרווח בין מרכיבי המבנה לבין הקרקע. הדרך הטובה ליצירת מרווח אמיתי היא להשתמש בארגזי כוורת עשויים נייר ממוחזר.התכונות הבלעדיות של ארגזי הכוורת

 1. מיוצרים מחומר מתכלה, ומלוא גובהם יוצר מרווח אמיתי.
 2. הגדולים ביותר בשוק (100X60 ס"מ), קלים ונוחים לפריסה מהירה.
 3. בשל גודלם, מספר החיבורים קטן יותר וחוסך בבטון.
 4. אינם נשברים, עמידים בפני דריכה ונוחים לעבודת הפועלים באתר הבנייה.
 5. קלים לחיתוך עבור מילוי שולי השטח המתוכנן ליישום.
 6. חזקים מאוד ומשמשים כתבנית יציבה לביצוע.
 7. ארגזי הכוורת עשויים נייר ממוחזר וידידותיים לסביבה והטמנתם באדמה אינה גורמת נזק לכדור הארץ.

מוצרים נלווים לכוורת קרטון: שומר מרחק, לוחות צד מפוליגל וגלילי ניילון

 • שומר מרחק לכוורת - יוצר הפרדה בגובה 4 ס"מ ונועד לפזר את משקל הברזל כאשר אין שכבת בטון רזה. ( השימוש בכפוף להמלצת מהנדס האתר. )
      
 • לוחות צד מפוליגל - מוצר עזר משלים לקורות הקרטון קל לחיתוך, אינו שביר ועמיד לאורך זמן.
 • גלילי ניילון ליציקה עובי 0.1 מקרון רוחב 1 מטר נפתח ל - 2 מטר - מוצר עזר לפריסה מתחת לבטון ומעל לכוורת. ( בדומה להמלצה מעל ארגזי קלקר לתפיחה. )

הבסיס לבנייה נכונה - מתחיל בכוורת

באזורים רבים בישראל נמצא שהקרקע חרסיתית. מבנה קרקע זה מאופיין בתכונות תפיחה בעת שהיא סופגת לחות בין אם ממי-על או ממי-נגר.

ההתפשטות הנפחית יוצרת לחצים על מרכיבי המבנה הגובלים בה. ( רצפות, תחתית, קירות וקורות. )

לחצי התפיחה בהתאם לכמויות היחסיות של ספיגת המים מתפתחים לרמות הרס גבוהות מאוד עד כדי 25 טון/מ"ר. ביציקת רצפות תלויות יש צורך ליצור הפרדה בין שטח הרצפה לבין הקרקע.

ארגזי כוורת ממלאים בצורה מוצלחת שתי תכונות מבניות המתאימות לתהליך הבניה:

 1. במצב יבש הן יכולות לשאת עומס אנכי גבוה לתמיכה במשקל הרצפה הנוצקת בהרבה מעבר לדרוש - לפחות 4 טון/מ"ר. ( משקל רצפת בטון בעובי 20 ס"מ כ-420 ק"ג'/מ"ר. )
 2. במצב בו רטיבות נספגת מהקרקע הארגזים הנרטבים מאבדים לחלוטין את חוזקם המבני ונמעכים ע"י לחץ הקרקע כלפי הרצפה כבר בלחצים של 200-300 ק"ג/מ"ר. התקן הישראלי לבניה ( ת"י 940 . ) בהתייחסו ללחצי תפיחה מגדיר ערך של 700 ק"ג/מ"ר. לחץ שמעבר לו תקרוס שכבת ההפרדה בין הקרקע לרצפת הבטון. התכונה של שתי רמות חוזר מבני היא היתרון הגדול של ארגזי הכוורת.
חזרה למעלה  |  הדפסה

תנאי שימוש באתר:

הנהלת האתר לא תישא בנזק ישיר או עקיף מהשימוש באתר-עצם השימוש באתר מאשר הבנה והסכמה לכך י.ד.פרידמן - שומרת לעצמה את זכות ההחלטה הסופית למי למכור, כולל שינוי מחירים באתרים -ללא התראה!

המידע באתר ניתן כשרות לציבור הקבלנים המתכננים והבונים בכפוף להסכמה לתנאי השרות ולא יוכל לשמש כעילה לתביעה כלשהי. כל התקשרות ישירה או עקיפה עם הגורמים המוזכרים באתר - תהיה על אחריות הגולש/הקבלן/הבונה כל הזכויות שמורות לי.ד. פרידמן בע"מ, כל המשתמש בחומר ובנתונים שבאתר- על אחריותו בלבד.

נבנה ועוצב ע"י עידן.     |     כל הזכויות שמורות © 2019     |     תנאי שירות     |     תנאי גלישה     |     י.ד.פרידמן בע"מ
האתר עודכן אוקטובר 2019 ייתכן וחלק מההפניות או המחירים אינם רלוונטיים וכל שימוש בנתונים על אחריות הגולש.
גולש שאינו מסכים לתנאי השימוש באתר מתבקש לצאת במיידית!